Anahtar Teslim E-Fatura

Anahtar Teslim e-Fatura Nedir?

Anahtar teslim e-Fatura hizmetidir. E-faturaya geçmeye karar verdiğiniz andan itibaren yorulmadan e-fatura kullanıcısı olmanız için gerekli tüm işlemleri yapılmaktadır. Anahtar teslim e-fatura hizmeti ile gerekli tüm bilgi ve belgeleri zamanında hazırlanıp doğru yere teslim edilir. Sorunlar ortaya çıktığında devreye girer ve hemen düzeltilir.

Anahtar Teslim e-Faturanın avantajları nelerdir?

  • Mali damgayı aldıktan sonra 1 gün içinde e-fatura sistemine dahil olmaktasınız.
  • Windows tabanlı bilgisayarınıza uzaktan bağlanılır ve gerekli yazılımların kurulumu için sizinle birebir görüşme yapılır.
  • Ardından Gelir İdaresi Başkanlığı (GIB) ve Bilsoft’a başvurunuz tamamlanmaktadır.
  • Başvuru sürecinde karşılaştığınız, e-fatura katılım sürecinizi gereksiz yere uzatabilecek sorular ve detaylarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
  • Herhangi bir aksilik olursa anında müdahale edip sorununuz ortadan kaldırılır ve ortalama 1 saat içerisinde size e-fatura gönderilir.

Anahtar teslim hizmeti, uzman Efaturan danışmanlarımızın e-faturaya geçiş sürecinde size yardımcı olmalarını sağlamak içindir.

Ayrıca, e-fatura programını kullanırken, finansal süreçlerinizi kolayca yönetebileceğiniz ve aynı zamanda KOBİ’lerin en çok tercih ettiği ön muhasebe programına da sahip olacaksınız.

Daha fazla bilgi için 0(212) 912 24 26 numaralı telefondan bizi arayabilir, bilgi@efaturan.com adresine mail gönderebilir veya canlı sohbet yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.