Efaturan Ücretsiz E-Fatura Programı Nasıl Kullanılır?

E-Fatura Nasıl Kullanılır?

Firmaların e-fatura programlarını kullanabilmesi için öncellikle GİB üzerinden kayıt olması ve Mali Mühür sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

E-fatura uygulamasına geçiş yapmak isteyen firmalar 3 farklı yol izleyebilir.

Gelir İdaresi Başkanlığı Portalı üzerinden veya entegrasyon ile e-fatura kullanan firmalar kendi verilerini kendileri depolamak zorundadırlar. Ancak firmalar özel entegrasyon seçeneğini tercih ederek tüm elektronik belge süreçlerini(e-fatura, e-arşiv, e-defter vb.) yöneten ve elektronik belgelerin depolanması sorumluluğunu üstlenen firmalar ile de çalışabilirler.

Neden Efaturan?

Efaturan bir Bilsoft Yazılım kuruluşudur. Limitleri her yıl daha da aşağıya çekilen zorunlu e-faturaya geçiş için en uygun çözüm Efaturan tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Efaturan Ücretsiz E-Fatura Programı Nasıl Kullanılır?

  • Buraya tıklayarak Efaturan ücretsiz e-fatura programımızı indiriyoruz.
  • Bilgisayarımıza indirdiğimiz kurulum dosyasını (efaturan.msi) çift tıklayarak çalıştırıyoruz.
  • Karşımıza gelen ekranda ileri butonunu tıklayarak programın kurulacağı dizini seçiyoruz uygulama kurulumunu bitiriyoruz.
  • Programı çalıştırdıktan sonra gerekli bilgileri programa girerek ücretsiz e-fatura programımızı kullanmaya başlıyoruz

Ayrıca, e-fatura programını kullanırken, finansal süreçlerinizi kolayca yönetebileceğiniz ve aynı zamanda KOBİ’lerin en çok tercih ettiği ön muhasebe programına da sahip olacaksınız.

Daha fazla bilgi için 0(212) 912 24 26 numaralı telefondan bizi arayabilir, bilgi@efaturan.com adresine mail gönderebilir veya canlı sohbet yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.